فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت مسئول کتابخانه شهید مطهری اسلامشهر؛

دبستان دخترانه «جواد الائمه علیه السلام»شهرستان اسلامشهر میزبان نشست کتاب‌خوان شد

به همت جواهر مهدی پور؛ مسئول کتابخانه شهید مطهری اسلامشهر، نشست کتاب‌خوان ویژه کودکان و نوجوانان در دبستان دخترانه جواد الائمه علیه السلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌‌های عمومی تهران، به همت  جواهر مهدی پور؛ مسئول و فرحناز نجات تیموری کتابدار کتابخانه شهید مطهری، نشست کتاب‌خوان ویژه کودکان و نوجوانان در دبستان دخترانه جواد الائمه علیه السلام برگزار شد.
در این نشست 5 تن از دانش‌آموزان به معرفی کتاب پرداختند. پارمیس بوزری ،هلیا فولادی ، فاطیما رحیمی، اسرا خلج معصومی و باران بشلیده، دانش‌آموزانی بودند که در این نشست به ترتیب کتاب‌های بابا لنگ دراز، قصه های تصویری شاهنامه، داستانهای فردوسی، آشنایی با امام حسین علیه السلام، دختری که ماه را نوشید، را به دوستان خود معرفی کردند.
در پایان این نشست نیز به معرفی کنندگان کتاب، هدایایی تقدیم شد.
گفتنی است، سلسله نشست‌های کتابخوان با هدف بهره‌مندی علاقه‌مندان کتابخوانی و تمامی اقشار جامعه از کتاب در کتابخانه‌ها و مدارس برگزار می‌شود. در این جلسات کتابداران، نویسندگان، شخصیت‌های فرهنگی عضو کتابخانه، اعضای کتابخانه‌های عمومی و سایر علاقه‌مندان، به معرفی و اشتراک‌گذاری کتابهای خوانده شده خود می پردازند.

 
نسخه قابل چاپ