فهرست

اخبار شهرستان قرچک

با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی صورت گرفت؛

قصه گویی برای کودکان در بستر فضای مجازی کتابخانه عمومی جنت

با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، داستان هدیه پدربزرگ برای اعضای کودک در بستر فضای مجازی کتابخانه عمومی جنت شهرستان قرچک قصه گویی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، به همت محمد کارخانه یوسفی مسئول کتابخانه عمومی جنت ، داستان "هدیه پدربزرگ" از کتاب کتاب «365 قصه برای شب‌های سال» نوشته مژگان شیخی و تصویرگری عطیه سهرابی برای اعضای کودک در بستر فضای مجازی کتابخانه عمومی جنت شهرستان قرچک قصه گویی شد.

محمد کارخانه در معرفی اثر گفت: این کتاب دربردارنده‌ی 365 قصه با موضوعات و تصویرسازی‌های متفاوت است. مطالب این کتاب عموما قصه‌هایی با شخصیت‌های متنوع و ماجراهای جالب‌اند که در یک کتاب گردآوری شده‌اند. در این کتاب سعی شده است از شکل‌های متنوع قصه، داستان، افسانه و حکایت های ایرانی بهره گرفته شود.

وی افزود:مجموعه حاضر در عین لذت بخشیدن به بچه‌ها، به محتوای آثار نیز توجه کرده است. در پشت جلد کتاب امده است: «این کتاب مجموعه تالیفی از داستان ها وقصه های ایرانی است؛ قصه هایی از روزگار قدیم تا امروز، از دیو و پری و اژدها گرفته تا حیوان و عروسک و آدم. از جادوگرها و جادوهایشان تا بچه‌ها و اسباب‌باز‌ی هایشان. قصه‌هایی با شخصیت‌های متنوع و ماجراهای جالب.»