فهرست

اخبار شهرستان شهریار

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار با بخشدار بخش مرکزی شهرستان

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار با بخشدار بخش مرکزی شهرستان شهریار دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی زهرا رضائی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار با رضا غلامی، بخشدار بخش مرکزی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار زهرا رضائی به ارائه گزارش از فعالیت کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار در طول یک سال گذشته و در ایام شیوع ویروس کرونا پرداخت و گفت: اگرچه بیماری کرونا موجب ایجاد محدودیتهایی در ارائه خدمات کتابخانه های عمومی گردیده است لیکن کتابداران از طریق استفاده از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی سعی در ترویج فرهنگ کتابخوانی داشته و شکل ارائه خدمات تغییر کرده است.
بخشدار بخش مرکزی شهریار اظهار داشت: افزایش سطح سواد و میزان مطالعه زمینه ساز رشد و پیشرفت کشور است و کتابخانه ها و کتابداران در تحقق این مهم سهم بسزایی دارند.
رضا غلامی افزود: اینجانب هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار را به تمامی اهالی فعال حوزه کتاب و کتابخوانی تبریک عرض نموده سلامت و سعادت همه آنها را از خداوند متعال خواستارم.