فهرست

اخبار شهرستان دماوند

با هدف ترویج فرهنگ رضوی برگزار شد:

نشست شعرخوانی، دلنوشته و معرفی کتاب در شهرستان دماوند

نشست شعرخوانی، دلنوشته و معرفی کتاب امام رضا و ایرانیان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ با هدف ترویج فرهنگ رضوی؛ نشست شعرخوانی؛ دلنوشته خوانی و معرفی کتاب امام رضا (ع) و ایران همزمان با آغاز جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور غلامرضا عبدالله بیگی؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین محمدی؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی، اعضای محفل ادبی و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان دماوند در بستر فضای مجازی برگزار شد.

در ابتدا حسین محمدی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گفت: معرفی سبک و سیره زندگی ائمه اطهار (ع) علی الخصوص حضرت امام رضا (ع) یکی از وظایف و رسالتهای ماست؛ امیدواریم با انجام این فعالیتها توجه و عنایت امامان و پیشوایان دین را به سمت زندگی خودمان جاری و ساری کنیم.

سپس شعرای حاضر در این برنامه که بصورت مجازی در فضای اسکای روم برگزار می شد اشعار خود را در مدح آن حضرت سرودند و در ادامه  نیره فاضلی، کتابدار کتابخانه کوثر دلنوشته خود را در رثای حضرت امام رضا قرائت کرد و در پایان کتاب حضرت امام رضا (ع) و ایران نوشته حسین حر توسط حجت الاسلام و المسلمین رضا شمس، امام جماعت مسجد صاحب الزمان (عج) معرفی شد.