فهرست

اخبار شهرستان پیشوا

در بستر فضای مجازی کتابخانه فردوسی روستای طارند بالا صورت گرفت؛

معرفی متنی کتاب راکت داستان می نویسد

به همت سکینه الیکائی مسئول کتابخانه فردوسی روستای طارند بالا ،معرفی متنی کتاب راکت داستان می نویسد در بستر فضای مجازی کتابخانه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی تهران ؛ به همت سکینه الیکائی مسئول کتابخانه معرفی متنی کتاب "راکت داستان می نویسد "تالیف تدهیلز ،ترجمه اعظم مهدوی ، انتشارات گیسا ؛توسط سکینه الیکائی در بستر فضای مجازی کتابخانه صورت گرفت.
سکینه الیکائی در بیان اینکه این کتاب با موضوع بسیار جالب و تصاویر جذاب مورد توجه بسیاری از کودکان و خانواده ها قرار گرفته است به معرفی اثر پرداخت و گفت: این اثر که برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تدوین شده با داشتن فضای داستانی، خواندن و نوشتن را برای نوآموزان بسیار جذاب و هیجان انگیز می کند.
در بخشی از داستان می خوانیم: «راکت عاشق کتاب بود. او دوست داشت کتاب بخواند یا اینکه خودش آرام بنشیند و معلمش، پرنده ی کوچک طلایی برایش با صدای بلند کتاب بخواند. راکت حتی بوی کتاب ها را هم دوست داشت. هر کتاب جدید برایش مثل سرزمینی بود که آنجا نرفته یا دوستی که تا به حال ندیده باشد.»
الیکائی در پایان گفت:تد هیلز با خلق شخصیت محبوب راکت، افتخارات بسیاری را نصیب خود کرده است. از جمله: مدال نقره ای انتخاب والدین
۲۰۱۰، برنده ی جایزه ی ایرما بلک، کتاب پرفروش نشریه ی نیویورک تایمز و... .

 
عكس های مرتبط :